
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Interface | CAN |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Operating Supply Current | 80 mA |
| Logic Function | Transceiver |
| Data Rate | 5 Mbps |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Receivers | 1 |
Stock: 12602
Distributors
pcbx
Unit Price$0.58819
Ext.Price$0.58819
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58819 | $0.58819 |
| 10 | $0.41977 | $4.19770 |
| 25 | $0.37873 | $9.46825 |
| 50 | $0.35490 | $17.74500 |
| 100 | $0.33257 | $33.25700 |
| 300 | $0.31501 | $94.50300 |
| 500 | $0.29837 | $149.18500 |
| 1000 | $0.27700 | $277.00000 |
| 3000 | $0.26476 | $794.28000 |
| 5000 | $0.25306 | $1265.30000 |
